Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-01-06, 19:45   #21
Dronf
Rozeznanie
 
Avatar Dronf
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 556
Dot.: Cera mieszana, rozszerzone pory, wągry, blizny, cera "zniszczona"

Rzeczywiście nie powinno się robić peelingu tak często. Jak jak czuję, że mam już szorstka skórę a wiem, że przedwczoraj używałam ziarnistego peelingu to powstrzymuję się i jak już muszę to używam enzymatycznego. Zwykle też jest za słaby ale jako taka poprawka to w sam raz. Poza tym, fakt że skóra tak szybko potrzebuje kolejnego peelingu znaczy, że jest zdecydowanie za słabo nawilżona. Jak dobrze wezmę się za nawilżenie nie "chropowacę" się tak szybko
I żeby nie było, że reklama, ale muszę to napisać. zakochałam się w peelingu bardzo mocnym Ziaja Pro i jakbym miała zabrać jeden kosmetyk na bezludna wyspę to .. no same wiecie. Poza tym ma znakomite recenzje na kwc i za pierwszym razem jak go użyłam, a tarłam ponad 10 minut nie byłam ani troszkę podrażniona. Po prostu zmyłam i miałam cerę jak brzoskwinka i z wyglądu i z dotyku (no poza miejscami gdzie były jakieś gorsze paskudy ale to wiadomo). Na następny dzień moja znajoma z uczelni od razu zauważyła że jakąś taka promienna buzię mam, to jej oczywiście zareklamowałam dlaczego to zamówiła i też sobie chwali .
Dronf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując