Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Piegowaty Azur Blonde
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-25, 15:02   #27
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Piegowaty Azur Blonde

Cytat:
Napisane przez Pomidora Pokaż wiadomość
Yen, prześlicznie! Bardzo pasujący ci makijaż. Kolorki urzekają!
Mam pytanie natury technicznej-maluję na wesele dziewczynę z cudnymi piegami i nie chciałabym ich zakrywać. Za to chcę wyrównać koloryt. Czy podkład Revlon sprawdzi się do tego? (bo widzę, ze go użyłaś).
Dzieki

Odpowiedź natury technicznej - myślę, że się sprawdzi. Ja nie kładę Revlona za dużo na twarz, dlatego właśnie wyrównuje mi karnację nie kryjąc za bardzo. Na jakieś większe niedoskonałości muszę nałożyć korektor. Dobrze jest pod Revlona nałożyć bazę, zauważyłam, że lepiej wtedy wygląda, tak jakoś bardziej świetliście, i łatwiej się rozprowadza. Albo czasami mieszem Revlona z Rimmel Recover - wtedy mniej kryje, ale nadal wyrównuje karnację, jest lżejszy i bardziej świeży, świetlisty. Aha, tylko uważaj z odcieniem jakiegokolwiek podkładu, źle dobrany może sprawić, że piegi zamiast wygladać ładnie i dodawać uroku będą wyglądały szaro, nadadzą twarzy ziemisty i zmęczony wygląd. Udanego malowania koleżanki
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując