Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-06, 22:33   #2514
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalanie przychodzi mi z latwoscia odrazu opalam sie na zlotawy braz

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
kolor szaro-zielony, przy zrenicy lekko rudawe plamki, brwi rzesy raczej ciemne, ale nie czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
piegow nie posiadam

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
kolor raczej ciepły, złotawy, chyba oliwkowy, czasem "żółtawy". raczej sie nie rumienie, najwyzej tak lekko

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny kolor wlosow, brazowy, popielate

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta,... hmm.. ciemno rozowy, nie ma kontrastu z kolorem cery

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


dobrze czuje sie w czerni, brazie, szarosciach, czerwien, zielen, w bialym tez choc nie przepadam za tym kolorem
zle wygladam w zolciach(wrecz okropnie!)

Prosze doradzcie!
martita666 jest offline Zgłoś do moderatora