Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-06, 16:15   #8
mala_kobietka
Raczkowanie
 
Avatar mala_kobietka
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 471
Dot.: Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Hexx, a my wlasnie na PW namawialysmy sie z Kobietka na zalozenie watku Dziekujemy.
Zgadzam sie, ze te mineralki sa bardzo wysokiej jakosci, niewidoczne na twarzy, nadaja zdrowy, naturalny look. Testuje intensywnie formule Cover Me.
Czekam na zamowienie z nowymi kolorami podkladow, primerem, pudrem wykonczeniowym. Na pewno opisze wrazenia.
Tak przyznaję się, że spiskowałyśmy nad założeniem wątku.

Obecnie to moje ulubione minerały , kóre zrzuciły z piedestału minerały Lumiere w formule VV

Jestem zachwycona formułą Cover me , która dobrze kryje, a jednocześnie naturalnie wygląda na twarzy, mi żadnych skórek, włosków nie podkreśla
Formuła YG jest lżejsza, ale kryje całkiem ,całkiem , zakupiłam również full size w tej formule.
Płynny podkład kiepsko kryje, nie polecam. dla mnie to krem tonujący cena próbki 4 $ a mimo wszystko skusiłam się na 2 i użyłam tylko jednej jeden raz

Primer Gel po 2 dniach używania na kolana mnie nie rzucił, ale nie zmienia to ogólnego zachwytu nad EGM
mala_kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując