Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - fryzjer - ŁÓDŹ
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-17, 15:30   #7
Agna_Iolanthe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
Dot.: fryzjer - ŁÓDŹ

Polecam Łukasza z salonu "Le Grand" na Piotrkowskiej. Poszłam początkowo z zamiarem konsultacji - po pierwsze dlatego, że potrzebowałam pomysłu na fryzurę adekwatną do rodzaju włosów i stylu życia, a po drugie nie chciałam deklarować, że pozwolę sobie obciąć włosy nie widząc się i nie rozmawiając wcześniej z fryzjerem (mam długie włosy). Zostałam z góry poinformowana o cenie (porada stylisty kosztuje 20 zł), poczęstowana herbatą lub kawą i przez 15 minut pan Łukasz rozmawiał ze mną na temat moich włosów. Zaproponował mi różne sposoby układania, produkty do stylizacji i szczegóły cięcia, odpowiadał też na moje pytania. Zgodziłam się na cięcie, bo czułam, że mam do czynienia z kimś kompetentnym, kto bierze pod uwagę mój typ włosów i to, że potrzebuję wyglądać poważnie, elegancko i profesjonalnie. Moja nowa fryzura jest jednocześnie lekka, ułatwia układanie i jak na mnie odważna (wcześniej nie miałam grzywki). Czyli zdecydowana zmiana - ale do mnie pasuje. Zapłaciłam 100 zł za cięcie długich włosów, myślę że adekwatnie do standardu salonu i usługi.
Agna_Iolanthe jest offline Zgłoś do moderatora