Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-16, 18:02   #110
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: najfajniejszy komplement jakim was obdarzono i totalny antykomplement

Cytat:
Napisane przez zabciam
ostatnio na wyjezdzie wakacyjnym w tv leciało praktycznie tylko 15 piosenek po kolei, m. in. "Lonley" akona, no i ja sobie tak podspiewywałam piskliwym głosikiem, kolega zawsze [przełaczał kanał kiedy zaczynali puszczac ten kawałek kidy zapytałąm dlaczgo to robi, odparł; "wole posłuchac oryginału".... wrrrr.. myslałam ze go zjem!!
Ja z kolei mam tak, że jak jest jakis fajny kawałek, którego chcę posłuchać to TŻ zaczyna śpiewać i fałszuje tak, że nie mogę tego znieść. Czasami juz nie wytrzymuję i mówię mu żeby był cicho, bo ja chcę posłuchać i wtedy on sie obraża. Chociaż czasami mamy tak, ż elubimy sobie razem pośpiewać. Raz było to powodem stłuczki, bo jechaliśmy i wylismy z radiem na cały regulator "A house" zespołu Madness. No i tak śpiewaliśmy, że TŻ nie zauważył czerwonego światła i mieliśmy stłuczke z taksówką. :P Od tamtej pory nie śpiewamy w aucie...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując