Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 20:50   #11
beaufyf00l
Zadomowienie
 
Avatar beaufyf00l
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 586
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
dzisiejsze U:

I: owsiana z 3 łyżek i szkl. mleka 2%, bułka żytnia z masłem, serkiem capri, papryką ziel. i sałatą+kubas zielonej jaśminowej fajnie, ale może jakiś owoc do tej owsianki?

II: kanapka z 2 krom pełnoziarnistego z masłem, wędliną dr. sałatą+chyba z 5 pomidorków koktaljowych ładnie

III: jogurt śliwkowy jogobella-8zbóż 180g.

IV: wielgachne jabłko

V: i zaraz potem- ziemniaki, cwiartka z kurczaka gotowana, marchewka got. w rosole i korniszon(zepsuty był ale zorientowalam sie troche za pozno)+kubas zielonej herbaty eee ja ostatnio miałam takie niemiłe zaskoczenie jedząc wieśniaka bleee.. a co do obiadu- ładnie

VI: ciemna bułka z pestkami słonecznika, przekrojona na pól, maźnięta masłem z jajkiem (tak ok. 1.5-wiecej bialka niz zoltka ) rzodkiewka i sałatą+kubas zielonej ok

czuje się fatalnie-znowu mnie wybrzyszyło...chyba rzeczywiście powodem jest TO pieczywo pełnoziarniste hm, wypadalo by je zamienic jakims innym tylko jakim? tak bardzo lubie ten chlebus, no! możecie polecić mi jakiś inny zdrowy, pełnowartościowy zamiennik? z góry dziękuję. pozdrawiam i proszę o oceny
hmm. niektórym pomaga tylko przestawienie się na pieczywo pszenne. Ono wcale nie jest takie straszne- nie zabija ;p może spróbuj kilka dni na takim?

Cytat:
Napisane przez pyskatka89 Pokaż wiadomość
śliszniaśnie, tylko jakoś mało urozmaicone pod względem warzyw mi się wydaje...
ale ja mam na ich punkcie hopla, wiec może tylko tak mi się wydaje
dziękuję pocieszyłaś mnie trochę, bo jak sama spojrzałam na swoje jadło jak już je napisałam to nie za bardzo byłam zadowolona
no niestety- urozmaicenie warzyw jest w weekendy, w tygodniu prowadzę życie biednej studentki

o! A danonka malinowego w połączeniu z wieśniakiem i masłem orzechowym polecam dziwnie może brzmi, ale pyszne
__________________



Kto się boi,

nie wiedząc właściwie czego,
podwójnie się boi.

Edytowane przez beaufyf00l
Czas edycji: 2009-12-02 o 20:52
beaufyf00l jest offline Zgłoś do moderatora