Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 20:51   #13
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez wariatka345 Pokaż wiadomość
No to może moje R

Śn: owsianka z 4 łych, na mleku 1,5% z jabłkiem, pestkami dyni i orzechami włoskimi
IIŚn: 2 kromki chleba pełno z sałatą, pomidorem i polędwicą
IIIŚn: 100g serek wiejski z plasterkiem polędwicy
Ob: filet z kurczaka z ziemniakami i sałatką mamy roboty
K: jajecznica z 1 jajka z serkiem wiejskim na ciepło <333 pomidory i sałata
Iii jak?
Bardzo bardzo ładnie Tzn jeden mankament - mało warzyw, koniecznie dołożyłabym do kolacji Poza tym - idealnie

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Moja dzisiejsza R
Jakoś mi się nie podoba

Ś -> owsianka (3 łyżki płatków, otręby, mleko, woda, jabłko, twaróg)
15 min stepper
II Ś -> grahamka posmarowana homo nat+wędlina+ogórek zielony
Ob(na uczelni)-> sałatka z paluszków surimi (paluszki surimi, ogórek zielony, pomidor, papryka, jogo nat, sok z cytryny)
P -> 2 pałki z kurczaka ugotowane, sałatka z surimi (j.w.), 1/2homo nat z keczupem, kawałek galarety wieprzowej
20 min stepper, 11 min twister
K -> wieśniak+pomidor

Ten niby-podwieczorek <porażka>
Oj, przesadzasz Całkiem ładnie, zrobiłaś mi ochotę na surimi
Aaa, no i mało NNKT

Cytat:
Napisane przez beaufyf00l Pokaż wiadomość
no to moje dzisiejsze zabiegane (od 8 do 19.30 poza domem :/) U:
Ś: owsianka (mleko kozie, płatków ok. 60g, dwie łychy twarogu, amarantus, otręby, migdały, banan)+ kawa z mlekiem

IIŚ: pół wieśniaka+ danonek malinowy+ migdały, łyżeczka masła orzechowego, kilka laskowych, wiórki kokosowe

IIIŚ: dwie kromki pełnoziarnistego ze słonecznikiem+ ser żółty, mintaj gotowany, rzodkiewki

O: kasza jaglana+ mintaj gotowany w przyprawach+ pomidor z przyprawami

K: jajko sadzone z żółtym serem+ pół wieśniaka z pomidorem

troche mało dzisiaj wyszło, ale ani czasu, ani środków... chyba nie ma tragedii, niee?
No więc śniadanko ładne. Co do drugiego - ja bym się tym nie najadła
III Śniadanie bardzo ładne Obiad i kolacja też oK Ogólnie ładny jadłospisik

Cytat:
Napisane przez Kalakiria Pokaż wiadomość
U/R

1. 4 łyżki płatków żytnich i ryżowych na jogurcie z bananem + rodzynki, orzechy, pestki dyni, słonecznika, siemie
2. Grahamka z ziarnami z masłem i pomidorem, jabłko
3. Talerz zupy-kremu z brokułów z zielonym groszkiem, marchewką i kaszą gryczaną,
pół fileta z kurczaka, makaron durum
---5 godzin zajęć---
4. 3 kromki chlebka pszennego pełnoziarnistego: z filetem z indyka, polędwicą z kurczaka i ogórkiem
parę łyżek wieśniaczka 3%

I jak się podoba?
Bardzo się podoba Nic dodać nic ująć, warzywka są, NNKT jest, ilościowo jest OK Świetnie

Cytat:
Napisane przez oktawijaa Pokaż wiadomość
cześć w kolejnej odsłonie NCJ

mam dla Was wiadomość. no dobrą! przełamałam się! może na razie to nie wygląda rewelacyjnie,ale teraz na bank w miarę okej. no spójrzcie,Santos,Kika,Dekas,nieprzy tomna. prawda,że lepiej?

a więc tak. dzisiejsze U/p :

śn. owsianka: 2łychy płatków,duża garść Magusiów,garść mieszanki orzechów pokrojonych zalane szkl. mleka2%.gryz grahamki taty(ukradłammu).2manda rynki

2śn.(szkoła)grahamka z twarożkiem i dżemem morelowym.mandarynka

3śn.(też szkoła) activia wiśnia-czarna porzeczka(nie posmakowała mi-za słodka),jabłko,mandarynka .

ob. woreczek kaszy gryczanej + gulasz z mięskiem,papryką,ogóreczk iem kisz.(taki do placków po węgiersku,tyle,że ja placków nigdy nie lubiłam dlatego zjadłam z kaszą)tego tak 2-2,5 chochli + sałatka z pomidorka i papryki.
2 mnadarynki

pod.(u mnie nowośc więc tak małymi kroczkami zaczynam,ale..) kawa rozp. ze spienionym mlekiem,pasek gorzkiej

kol. jajecznica z 2jajek na 2ostatnich plasterkach szynki z indyka. 2 kromki chlebka swiezutkiego 'zytniego z cebula pieczona' posmarowane maselkiem i surówka z pomidorka i cebulki
2 mandarynki

po kolacji(megasukces!!!:jup i garść pestek słonecznika już bez łupinek
melisa gruszkowa

jestem z siebie zdecydowanie zadowolona Dekas,widzisz postępy? dziewczyny?

proszę o obiektywne oceny i komentarze
Również uważam, że lepiej I też jestem z Ciebie zadowolona Do pełnego P jeszcze troszkę brakuje, ale U bardzo ładne Bardzo podoba mi się kolacja


Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
dzisiejsze U:


I: owsiana z 3 łyżek i szkl. mleka 2%, bułka żytnia z masłem, serkiem capri, papryką ziel. i sałatą+kubas zielonej jaśminowej

II: kanapka z 2 krom pełnoziarnistego z masłem, wędliną dr. sałatą+chyba z 5 pomidorków koktaljowych

III: jogurt śliwkowy jogobella-8zbóż 180g.

IV: wielgachne jabłko

V: i zaraz potem- ziemniaki, cwiartka z kurczaka gotowana, marchewka got. w rosole i korniszon(zepsuty był ale zorientowalam sie troche za pozno)+kubas zielonej herbaty

VI: ciemna bułka z pestkami słonecznika, przekrojona na pól, maźnięta masłem z jajkiem (tak ok. 1.5-wiecej bialka niz zoltka ) rzodkiewka i sałatą+kubas zielonej

czuje się fatalnie-znowu mnie wybrzyszyło...chyba rzeczywiście powodem jest TO pieczywo pełnoziarniste hm, wypadalo by je zamienic jakims innym tylko jakim? tak bardzo lubie ten chlebus, no! możecie polecić mi jakiś inny zdrowy, pełnowartościowy zamiennik? z góry dziękuję. pozdrawiam i proszę o oceny
Mi się podoba, chociaż strasznie mały obiadek - praktycznie same warzywka i gotowane mięso
Ojjj Ja też lubię takie pieczywo i wiem jak trudno z niego zrezygnowac... Więc nic nie poradzę
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora