Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-12-02, 20:55   #15
pyskatka89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śródmieście
Wiadomości: 822
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
dzisiejsze U:

I: owsiana z 3 łyżek i szkl. mleka 2%, bułka żytnia z masłem, serkiem capri, papryką ziel. i sałatą+kubas zielonej jaśminowej bardzo pożywnie z rana a smakuje ci taka 'czysta' owsianka? ja bym musiała miodu dodać albo rodzynek

II: kanapka z 2 krom pełnoziarnistego z masłem, wędliną dr. sałatą+chyba z 5 pomidorków koktaljowych - kocham je ! też ładnie.

III: jogurt śliwkowy jogobella-8zbóż 180g. okk, choć dałabym jakieś płatki / otręby / pestki / owoca

IV: wielgachne jabłko jest i owoc

V: i zaraz potem- ziemniaki, cwiartka z kurczaka gotowana, marchewka got. w rosole i korniszon(zepsuty był ale zorientowalam sie troche za pozno)+kubas zielonej herbaty fajnie i smacznie, oprócz tego zepustego ogórka

VI: ciemna bułka z pestkami słonecznika, przekrojona na pól, maźnięta masłem z jajkiem (tak ok. 1.5-wiecej bialka niz zoltka ) rzodkiewka i sałatą+kubas zielonej super a wędlinka może jakaś do tego ?

czuje się fatalnie-znowu mnie wybrzyszyło...chyba rzeczywiście powodem jest TO pieczywo pełnoziarniste hm, wypadalo by je zamienic jakims innym tylko jakim? tak bardzo lubie ten chlebus, no! możecie polecić mi jakiś inny zdrowy, pełnowartościowy zamiennik? z góry dziękuję. pozdrawiam i proszę o oceny
ładnie, ale nnkt gdzieś nie widzę
__________________
Your future starts today, not tomorrow.

najtrudniej być piękną dla siebie.
ot tak.
pyskatka89 jest offline Zgłoś do moderatora