Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze codzienne jadłospisy, część X.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-02, 21:10   #20
nieprzytomna
Wtajemniczenie
 
Avatar nieprzytomna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 876
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy, część X.

Cytat:
Napisane przez warrior_mortal Pokaż wiadomość
do do owsianki to próbowałam wersji na słodko ale mi nie podchodzi...rzeczywiście zdewcydowanie wolę czystą i kleikowatą, mmm...jeszcze zeby tak to wszytsko mleczkiem dobrze przeszlo miodzio! ostatnio kupiłam płatki owsiane górskie kupca i zdecydowanie NIE polecam. myslałam, ze moje-białostockie są do kitu, ale zmieniłam zdanie nnkt nie ma mówisz? w zasadzie to troche ich było na bułce kolacyjnej

pszenny? jakoś nie specjalnie mi się to uśmiecha. a jakieś mieszane, orkiszowe, zytnie? no nie wiem...naprawde nie mam pojęcia czym moge zastąpić swego ukochanego pełnoziarniaka
Tak sobie pomyślałam - bo też nie lubię jasnego pieczywa - ale w sumie są wyjątki, gdzie ciemne pieczywo nawet mi smakuje.

I są to wyjątki takie jak:
- pieczywo na ciepło - tosty, grzanki czy też zapiekane bułeczki - wtedy jasne jak najbardziej
- odpowiedni "obkład" z jasnym pieczywem całkiem nieźle smakuje szynka(ale nie drobiowa, tylko np polędwica sopocka) kanapki z jajkiem - oooo tak
__________________
3...
nieprzytomna jest offline Zgłoś do moderatora