Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-09, 15:51   #654
KKZJ
Zadomowienie
 
Avatar KKZJ
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 079
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
tak, ale jednak trzeba zamawiac, zamawiac i jeszcze raz zamawiac, pozniej krecic (na co ostatnio zupelnie nie mam ochoty, cos mi w ogole wena z nat. pielegnacja przechodzi chyba) a ja wole gotowca jakos.

Dorotka wydaje mi sie, ze ten preparat nie powinien podrazniac, skoro wlasnie sluzy do smarowania m.in odparzen. powinien lagodzic (teoretycznie przynajmniej ) i tak kombinuje, ze pewnie w aptece mozna go dostac, skoro a takie przeznaczenie- a przynajmniej nie zaszkodzi zapytac.
Paula, to żadne kręcenie jest, minuta roboty - krzemionka do oleju, potem to do żelu i gotowe
a słoik 4oz. na wieki jest, tego dużo nie trzeba; no i masz możliwość dopasowania do indywidulanych potrzeb ilości krzemionki / rodzaju oleju / ewentualnych dodatków
chcesz próbkę ?
żel silikonowy zamawiam regularnie (zwłaszcza, że się wspólniczka do niego znalazła ); uważam że lepszego primera niż to + krzemionka nie ma
no chyba że okaże się że mikrosfery silikonowe lepiej się spisują
KKZJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując