Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż Dody z teledysku '2 bajki'
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-01, 21:35   #20
totty
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar totty
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa-okolice
Wiadomości: 47
Dot.: makijaż Dody z teledysku "2 bajki"

a propos blyszczaka kiedys gdzies tam w rozmowach w toku Doda mowila ze lubi Diora i Givenchy<100-150zl>,nie lubie jej za specjalnie ze wzgledu na te puste,na sile wymyslane slowa piosenek,wiec sobie pomyslalam taaa snobka z kasa wiec sie lansuje diorami.<bo do jej wygladu nic nie mam,uwazam ze ma fajna figurke i nie jest wieszakiem,sama mam podobna budowe,wzrost,itd,wiec moze to taka babska komitywa,a no i lubie jej niektore ciuszki,bo lubie duze dekolciki i krotkie spodniczki,no i na obcislo wszystko,ale nie lubie jak Doda przesadza i robi sie na kiczowata lalke>.no i wracajac do tego blyszczyka,sama ostatnio na urodzinki dostalam blyszczyk<kolor lekko rozowy,raczej naturalny> i podklad w kompakcie Givenchy. i powiem Wam ze tez zaczynam byc "snobka jak Doda" hehe.blyszczyka tego nie da sie z zadnym innym porownac,zadne ingloty,bourjois,pupa,rim mel,itd.baaaaardzo powieksza usta,nawilza niesamowicie,staja sie mieciutkie i delikatne,i dluuugo sie trzyma,na prawde cos niesamowitego-jestem mile zaskoczona....gorzej z ta cena...no ale jak kogos stac to polecam!no i odrobina luksusu poprawia samopoczucie)))) a makijaz podobny szykuje na studniowke zarzucic.
totty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując