Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki depilator wybrać??
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2023-08-25, 12:33   #940
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A może masz za delikatne owłosienie i lepiej by się w Twoim przypadku sprawdził depilator pęsetowy?
W moim przypadku ten depilator też nie wyrywa 100% owłosienia, ale nie jest aż tak źle, jak to opisujesz, bo 95% jest na spokojnie wyrwane, a jeśli mam czas i widzę co zostało, to jeszcze przykładam głowicę precyzyjnie i wtedy wszystko znika, może 1-2 włoski jakieś uparte się trafią, że depilator nie potrafi ich chwycić.
Ważna jest też technika, głowicę trzeba przesuwać w miarę powoli, nie tak jak maszynką do golenia. Nigdy nie testowałam depilatora innej marki, ale moim zdaniem raczej żaden nie jest idealny z tego co czytam opinie w sieci i raczej nie jest idealnie gładko, jak po maszynce nigdy.
Jeśli chodzi o podrażnienia, jest to kwestia przyzwyczajenia skóry i odpowiedniej pielęgnacji także.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
Tego zdecydowanie nie można u mnie powiedzieć niestety. Owłosienie mam bujne, grube i ciemne. Strasznie zła kumulacja, ale co zrobić Przesuwałam powoli, w różnych kierunkach, po kilka-kilkanaście razy, no nie łapało myślę jakichś 40 proc. No i tego co złapało, też raczej w większości nie wyrywało z cebulką, skoro po 2 dniach musiałam ponawiać.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
U blondynek te laserowe to nie bardzo się sprawdzają, moja koleżanka tak wtopiła kasę. One nie widzą włosków tak jasnych.

Zwykłego Brauna polecam. Znają się na tym.
Dzięki za polecajkę. Niestety ja jestem blondynką (ciemną, ale jednak) tylko na głowie Chociaż pocieszam się, że może właśnie u mnie dzięki temu zadziała IPL. Choć tu znowu zgrzyt, bo karnację jednak mam oliwkową a nie jasną. A w lecie to już w ogóle, bardzo szybko łapie mnie słońce i zaraz jestem brązowa bez specjalnego zamiaru opalania. Dlatego teraz mam dylemat czy najpierw zwykły depilator Braun (myślałam o tych z serii Silk-Epil tylko rzeczywiśccie nie jestem przekonana do tych różnych końcówek, bo jeśli to takie jak u Philipsa to podziękuję) czy już nie czekac do jesieni i kupić Lumeę,żeby podziałać choć na górnej wardze teraz. Na Lumeę jetem zdecydowana, trudno njwyżej wtopię 2 koła, więc nie wiem, czy jest sens próbować z depilatorami nadal teraz, czy już zostać przy maszynce.
Najbardziej kusi ten Braun z ruchomą głowicą. Jest też program Braun gwarantowanej satysfakcji-60 dni na ewentualny zwrot.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2023-08-25 o 13:10
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując