Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-13, 18:34   #118
malgos_t
Raczkowanie
 
Avatar malgos_t
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: gdzieś na biegunie zimna :)
Wiadomości: 57
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Chciałabym zakupić dobry krem pod oczy, chodzi mi głównie o działanie przeciwzmarszczkowe (a jakby poradził sobie z cieniami pod oczami to byłoby super). Przejżałam KWC i proszę o analizę poniższych kremów

Clinique, Repairwear, Intensive Eye Cream

Skład: Water (Aqua Purificata) Purified, Squalane, PEG-8 Ethylhexyl Palmitate, Caprylic/Capric/Myristic/Stearic Triglyceride, Butylene Glycol, Dimethicone, Glycerin, Methyl Gluceth-20, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Pentylene Glycol, Glyceryl Stearate, Jojoba Esters, Camellia Sinensis (White Tea) Leaf Water, Aspalathus Linearis (Red Tea) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Yellow Tea) Leaf Water, Polygonum Cuspidatum Root Extract, Sea Whip Extract, Triticum Vulgare (Wheat) Germ ExtractHordeum Vulgare (Barley) Extract, Artemia Extract, Coffea Robusta Seed Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Saccharomyces Lysate Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract, Silybum Marianum (Lady's Thistle) Extract, Yeast Extract (Faex), Persea Gratissima (Avocado) Sterols, Arginine/Lysine Polypeptide, Acetyl Glucosamine, Phospholipids, Sodium RNA, Palmitoyl Oligopeptide, Cholesterol, Hesperidin Methyl Chalcone, Caffeine, Dipeptide-2, Phytosphingosine, Sodium DNA, Sodium Hyaluronate, Palmitoyl Tetrapeptide-3, Ascorbyl Tocopheryl Maleate, Nordihydroguaiaretic Acid, Glycosaminoglycans, Tocopheryl Acetate, Linolenic Acid, Trehalose, Sucrose, Linoleic Acid, Microcossus Lysate, Polydodecanamideaminium Triazadiphenylethenesulfo nate, Polysilicone-11, Hydrogenated Lecithin, Astrocaryum Murumuru Butter, Caprylic/Capric Triglyceride, Propylene Glycol Dicaprate, Ethylhexyl Stearate, Polymethylsilsesquioxane, Glyceryl Polymethacrylate, Hydrogenated Polyisobutene, Polyethylene, Hydrogenated Vegetable Oil, Polyvinylalcohol Crosspolymer, Potassium Sulfate, Steareth-20, Lecithin, Carbomer, Tromethamine, Disodium EDTA, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Propylparaben, Titanium Dioxide (CI 77891)

i drugi

Shiseido, Bio-Performance, Super Eye Contour Cream


Skład: aqua, pethaerithrityl tetraoctanoate, hydrogenated c6-14 olefin polymers, butylene glycol, glycerin, behenyl alcohol, dimethicone, petrolatum, silica, ppg 12/smdi copolymer, hydrogenated palm oil, elaeis guineensis, stearyl alcohol, beheneth-20, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, retinyl acetate, methylparaben, potassium carbomer, tridodium edta, polyquaternium-51, ethylparaben, bht, parfum, mortierella isabellina, magnesium ascorbyl phosphate, alcohol, sodium acetylated hyaluronate, uncaria gambir, hydroluzed keratin, ci 75130

Kremy są drogie, a opinie różne, choć przeważnie dobre, dlatego proszę bardzo pomóc podjąć mi decyzję. Muszę znaleźć specyfik który pomoże mi, bo patrzę w lustro i jestem przerażona
malgos_t jest offline Zgłoś do moderatora