Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-02, 11:15   #17
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
no wiec powiem wam co zaobserwowalam po pierwszym nalozeniu i uzytkowaniu przez 5h do tej pory

1.nakladanie pedzlem idealne
2.konsystencja fajna ani zadka ani gesta nie wiem z czym by go porownac moze konsystencja podobna do L`Orael TM
3.bardzo fajnie wtapia sie w skore nie ma go widac
4. nie podkresla suchych skore :hurra:
5. nie robi 'chamskiej' tapety
6.pieknie matuje do teraz czyli 5h zadnych poprawek tyle ze mam cere umiarkowanie tlusta a raczej z jakas tendencja do przetluszczacia strefy T
7.jest dosc duza gama kolorow i nie mialam wiekszego problemu z doborem ale zauwazylam ze olory dosc ciemne a ja mimo ze nie jestem total bladzioch mam 2 od strony jasne ;P
8.kolor zrownuje sie z cera takze mimo tego ze moze o pol tonu za ciemny nie odcina sie szyja nie widac roznicy
9. NIE MA rozowego pigmentu bynajmniej w moim odcieniu powiedzialam ze jak bedzie to oddam ;P
10.nie podostawia smu(ó)g
11.nie roluje sie nie sciera nie walkuje
12.nie brudzi ubran!!! jak dotykam buzke tojakby go nie bylo wcale
13.fajnie kryje mimo ze jest naprawde lekki i beztluszczowy (nie wiem czemu pachnie alkocholem ;P) jest lzejszy o niebo od L`Oreala TM a krycie ma chyba lepsze korektor uzylam tylko pod oczy ale to w celu rozjasnienia chociaz nie robi tez maski!!! jak mowilam krycie jest takie naturalne 'miekkie' twarz nie jest plaska!!!
14.bardzo fajnie trzyma sie go nawet najtanszy sypki puder nie ma problemow pozniej z modelowaniem twarzy co mi sie zdarzalo iedy podlad zostawiam 'dziory' na twarzy

jak mi sie cos nasunie za kilka h czy dni to dopisze pui co zadowoloa jestem wielce bo podklad matujacy ale twarz nie 'woła o wode' tak jak przy L`Orealu takie mialam wrazenie wtedy

maly minus to to opakowanie moglo byc z pompka nie wiem kto wymyslil ten szklany flakon jest niewygodny ale nie odbiore w KWC za to gwiazdki jak tak dalej dobrze bedzie sie sprawowal
Następna kusicielka

A tak z ciekawości jaki masz odcien z Colorstay'a a jaki miałaś z True Match'a. Coś mi świta, że i Infaillible miałaś, więc jak coś to też podaj Porównanie robię, bo z tego, co widziałam na reklamie w gazecie dla mnie najlepszy by był też drugi z najjaśniejszych... A generalnie bledzioch jestem..
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując