Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Podróbki JT
Wątek: Podróbki JT
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-04, 17:10   #143
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Podróbki JT

Cytat:
Napisane przez neuilly.
- każdy z nich , mały i duży ma na zgrzewie kod składający się z dwóch liter i trzech cyfr - wszystkie moje błyszczyki Lancome Juicy Tubes mają te same litery : CA - może któraś z wizażanek sprawdzi swoje pewne oryginały czy to zbieg okoliczności czy faktycznie wszystkie rozpoczynają się od tych liter ? Sama jestem ciekawa .
Ja sprawdziłam na swoich miniarurkach, mam teraz 6 szt., w tym jedna JT ma czarne napisy, 1 szt. ma białe napisy i reszta ma napisy złote.
Oznaczenie CA i trzy cyfry mam na 3 miniatrurach JT-wszystkie mają złote napisy.
Oznaczenie CY i trzy cyfry mam na 2 miniaturach JT-jedna ma złote napisy, druga ma czarny druk na tubce.
Na ostatniej miniaturze JT [kolor miracle-domniemana podróba] jest oznaczenie 7Y344.

Cytat:
- na oryginałach napisy są trwałe , w niektórych wersjach można na napisie wyczuć palcem wgłębienia
Tak jest w przypadku złotych napisów na JT. Lekko, bo lekko, ale da się wyczuć małe wgłębienia. Natomiast białe i czarne napisy na JT są niewyczuwalne pod palcami.
Na żadnej tubce nie starł mi się napis, nawyżej lekko jest porysowany od leżenia po rozmaitych szufladach, torebkach itp.

Cytat:
na allegro podają jakąś śmieszną pojemność 14 i po przecinku
też mnie to dezorientuję. Momentami można sie zaplątać w tych wszystkich oznaczeniach, symbolach itp.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując