Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak uzyskać taki kolor ....cz; II - wątek zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-10-05, 20:20   #494
aniaa_2323
Raczkowanie
 
Avatar aniaa_2323
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 42
Powrót do blondu- Pomocy!

Witam, przepraszam jeśli powielam wątek ale nie mogłam się przekopać do takiego. Moim problemem jest farbowanie. Mój naturalny kolor to średni blond. Naszło mnie na przyciemnianie do brązu... W prawdzie używałam do tego tylko farb bez amoniaku. Pierwszy raz koloryzowałam szamponetkami, potem przeniosłam się na bezamoniakowe farby typu casting mroźna trufla, olia brąz, potem średni brąz.. pierwszy raz do blondu zechciałam wrócić pod koniec czerwca, więc po przekopaniu internetu wyruszyłam do sklepu z artykułami fryzjerskimi i kupiłam dekoloryzator. Trzymałam go na włosach tyle ile przykazał producent, a wyszła z tego katastrofa. Odrost nietknięty a reszta o kolorze żółtka. Załamana nałożyłam na tą tragedie farbę w kolorze capuccino i od tej pory używałam już tylko dwa razy farby loreal prodigy 5 o kolorze "Dąb ciemny blond". Włosy nie są zniszczone, nie są już też tak ciemne jak przed feralną dekoloryzacją. Określiłabym je mianem ciemnego ciepłego bondu lub jasnego brązu. Chciałabym jednak wrócić do blondu. Problemem jest to, jaką farbę wybrać? Ze względów finansowych odpada koloryzacja u fryzjera. Wiem że bardzo ładne kolory wychodzą po farbach do ombre z l'oreal lecz używanie ich na całe włosy jest ponoć ryzykowne. Jakie farby polecacie by uzyskać coś w tym stylu:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blond2.jpg (13,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg blond.jpg (20,6 KB, 21 załadowań)
aniaa_2323 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując