Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mini KWC kosmetyków własnoręcznie robionych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-27, 08:47   #193
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Mini KWC kosmetyków własnoręcznie robionych

Cytat:
Napisane przez passero Pokaż wiadomość
dark01 bardzo Ci jestem wdzięczna za pomoc Twoje rady na pewno wezmę pod uwagę. Na serum Flavo już się czuję skuszona Załuję tylko, że będę mogła zacząć je stosować dopier po wakacja, gdyż wkrótca wyjeżdżam i o mazidłach trzeba mi na razie zapomnieć. Póki co musi mi wystarczyć Biodermy AtodermPP. Gdybym się wcześniej z Tobą "zgadała" to kto wie czy nie kupiłabym raczej Epitheliale A.H z A-Dermy. A robisz sobie jakieś serum z koenzymem Q10? I jeszcze, jeśli możesz, jaki żel stosujesz do mycie, albo raczej jaki byś mi poradziła biorąc pod uwagę, że mam cerę mieszaną i strefa T wymaga solidnego oczyszczania. Jaki żel godzi łagodność ze skutecznością oczyszczania?
...........
co do tego zgadania,to nie martw się ....lepiej pózno niż wcale
tak jak wspomniałam,od 2-3mc używam tylko kosmetyków samorobionych....do mycia i demakijażu faworytem jest !!! olejek myjący z BU <olej słonecznikowy zimno tłoczony z vit E i emuglatorem>jak ja mogłam bez niego życ ale zanim na niego trafiłam w sumie byłam zadowolona z żelu http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=17825,bardzo wydajny,NIE wysuszał mnie i nie sciągał,a ładnie wygładzał i domywał wszystko..w sumie oczy tez nim zmywałam i nic sie nie działo,wczesniej miałam jakiegos Erisa.emulsje nawilżająca ,albo łagodzącą do mycia...nie pamiętam,widac niewarta zapamiętania
Co do koenzymu Q10 -owszem stosuje w Serum rózanym "3 Rose" z BU,ale najchętniej to to serum podciąga moja mama
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując