Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odżywki do spłukiwania lepsze od odżywek bez spłukiwania?
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-07-02, 21:45   #12
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: Odżywki do spłukiwania lepsze od odżywek bez spłukiwania?

Oczywiście, że zasada działania tych odżywek jest inna, chociaż kategoryczne stwierdzenie, że jedne są o niebo lepsze od drugich jest znacznie przesadzone (nie lubię takich "wszechwiedzących i nieomylnych" pań fryzjerek - często nie mają racji, mówią tylko o swoich własnych odczuciach). Odżywki do włosów to mój konik/mania/bzik/hobby , dziesiątki przetestowałam. Jeśli chodzi o te "supermarketowe", to znacznie łatwiej znaleźć dobrą odżywkę (maseczkę) do spłukiwania, niż taką bez (takiej jeszcze nie znalazłam na tej najniższej półce). Wiele z tych drugich rzeczywiście zawiera alkohol, ALE te do spłukiwania czasem też go zawierają .
Nieprawdą jest też, ze po odżywkach do spłukiwania bardziej przetłuszczają się włosy. Tak się dzieje tylko wtedy, kiedy są NIEPRAWIDŁOWO używane, czyli nanosimy odżywkę zbyt blisko skóry głowy.
Odżywki bez spłukiwania też nie powinniśmy nanosić zbyt blisko skóry głowy (chyba, że producent pisze inaczej - to samo dotyczy równiez odżywek do spłukiwania) - znowu ten efekt "przetłuszczenia".
Odżywka do spłukiwania też "obkleja" włos, także nie mozemy powiedzieć, że tylko odżywki bez spłukiwania mogą je obciążyć i że tylko one pielęgnują włosy przez cały czas.
Ja stosuję i taką, i taką - jednocześnie. Moim włosom się to podoba .
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując