Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-08, 13:50   #11
Madziorka
Zakorzenienie
 
Avatar Madziorka
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 979
GG do Madziorka
Dot.: Naturalna Pielegnacja Wymagajacej Cery

Cytat:
Napisane przez chooomik Pokaż wiadomość
Madziorka - spróbuj na pierwszy raz bez odżywki. Bo jak na początku dasz odżywkę i okaże się, że to za dużo dla twoich włosów i w efekcie końcowym wylądujesz ze smętnie zwisającymi strąkami - to się niepotrzebnie zniechęcisz. Kwestia z odżywką czy beż - jest indywidualna, zależy jakie kto ma włosy - to samo ze stężeniem. Ja odżywki nie używam, choć no niełatwo mi rozczesać włosy po myciu - glut to trochę ułatwia, ale trochę tylko. Będę kombinowała niedługo - jak chwilę znajdę - połączenie pantenolu z glutem i zamiast płukania - pryskanie tym włosów. Raz zrobiłam sobie maseczkę z oliwy, żółtka oleju ryc i pantenolu - błysk był taki, że oślepnąć można było Niestety na drugi dzień nie było tak kolorowo - widać z czymś przekombinowałam...Dam znać jak wyjdą eksperymenty.

Pozdrawiam

pees. piękna psiaca w av - gończy?
dzieki Chomiku, oczywiście zdam relacje po w avatarze to mój psi towarzysz Reksio rottweilerek, wtedy miał 5 miesięcy na tym zdjęciu wygląda jak by miał długi pysio a w rzeczywistości jest normalny.
Madziorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując