Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jakich kosmetyków używać? Skóra po- trądzikowa.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-04, 19:17   #7
Dalissime'80
Raczkowanie
 
Avatar Dalissime'80
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 207
Dot.: Jakich kosmetyków używać?

Vikuniaa, mam dokładnie ten sam typ cery. Zaleczyłam trądzik, ale nadal walcze z przypadłościami skóry tłustej, rozszerzone pory, podskórne grudni i blizny po pryszczach. jednak myślę, że po latach walki warto by terazs kórę dopieścić Mój sposób na pielgnację wygląda tak: wieczorek myję twarz łagodnym żelem na to bezalkoholowy tonik, ostatnio mój ulubiony to Ziaja ogórkowy, niedrogi, skuteczny i ślicznie pachnie, krem Iwostin nawilżający, dla mnie absolutne KWC! Rano oczyszczam twarz w ten sam sposób i kładę wysokie filtry. Jeden tydzień w mieśiącu myję twarz mydłem siarkowym, które mi bardzo pomogło wyleczyć skórę, w razie jakiegos wysypu przed okresem itp. sięgam po brevoxyl i następnego dnia jest lepiej. Wiosną stan mojej cery bardzo się poprawił, bo zimą zaserwowałam jaj lekkie kwasy (effaclar k i maseczka aspirynowa) na większy kaliber nie starczyło mi odwagi, zwłaszcza, że świadomie destabilizowałam filtr
Dalissime'80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując