Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-08, 09:19   #56
ginger86
Raczkowanie
 
Avatar ginger86
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 352
GG do ginger86
Dot.: moje metamorfozy-czerń,platyna,rudy..prosz ę, wejdź i doradź :) ..(dużo fotek..

Cytat:
Napisane przez S1oneczko Pokaż wiadomość
Przepieknie we wszystkich kolorkach!
Czerwień po prostu cudna. Czy tą ognistą czerwień nałożyłas bezpośrednio na czarne włosy, czy wczesniej coś z nimi zrobiłaś?

Mam czarne włosy i własnie planuje dekoloryzacje. Podejrzewam, że będe miec na głowie te same kolorki co Ty aż do jasnego blondu. Raz się żyje, a schodząc stopniowo z czarnego można pozostać jakiś czas w tych kolorach.

W jakiej kolejności najlepiej dojść do blondu? Czarny-czerwony-brąz-rudy-blond?


No straszzznie mi się podoba ta czerwień

PS. nie wkurzały Cie ciągłę zmiany kolorów garderoby, żeby wszystko grało?

Ognista czerwień poszła bezpośrednio na czarne włosy barwione od lat i przeżarte czarnym barwnikiem ze wszystkich stron , byłam w szoku że tak mocno odbarwiło czerń

Teoretycznie jak chcesz mieć blond, to unikaj czerwieni-niby jest takie przekonanie że czerwone barwniki najciężej i najgorzej wyplenic (u mnie się to akurat nie sprawdziło-ale może moje włosy są dziwnie podatne )

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 10:01 ----------

Cytat:
Napisane przez d0tkaaa Pokaż wiadomość
Boze Kochana jak zrobilas ta piekna platyne prosze prosze prosze powiec... iz jakich wlosow na taka biel zeszlas?????????? czym!?jak ?

dokładnie zejście z ciemno-brązowych o czerwonym odcieniu (widomo-czerwone barwniki pewnie by zostały aż do całkowitego 'odrośnięcia' ;D włosów) do totalnie białych zajęło mi coś około 4tygodni...w międzyczasie były mocno rude, pomarańczowe aż w końcu blondo-rude i białe
Na te brązowo-mahoniowe nałozyłam LEO złoty blond (jak po fakcie zobaczyłam na palecie dla nich złoty blond okazał się istnym rudym lisem...) , a na tego rudego lisa poszedł rozjaśniacz fryzjerski GLOBE dając z czasem białą platyne, wszystko na 6% oxydancie

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez anusiuniaa Pokaż wiadomość
a możesz podać linka na priv u kogo??
bo nie chce zamówić znowu jakiegos dziadostwa
poszło

---------- Dopisano o 10:17 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez dakottaa Pokaż wiadomość
Witaj ginger86!
Mam pytanko mialam prawie czarne wlosy zaryzykowalam i zrobilam blond wyszedl mi taki miedziany rudowawy ...a pragne miec blond i juz zostac przy nim!) tylko nie mam pojecia jak go uzyskac czy sprobowac dalej blondem?? tylko sie ciut boje bo te rudawe odcienie sa dosc mocne i nie wiem jak mi chwyci...masz moze pomysl??
Blagam o pomoc naprawde strasznie mi sie podobaja jasne a swoja droga to sie zastanawiam ile trzeba czekac z nowa frba i czy musze poczekac az sie spluka? czy moge wczesniej??? zaznaczam ze uzywam Loreal Castingu))
Prosze daj znac na moj adress: dakottaa@yahoo.fr
Z gory dziekuje!
A propos Twojej fryzurki to braz i blad ciemniejszy najbardziej mi sie podobaja!! w czarnym wydawalas sie blada podobnie jak w jasnym platynowym blondzie!
Pozdrawiam Wszystkich i jesli ktoras ma pomysly to czekam!
wiesz co, ja włosów nie oszczędzam ale to może dlatego że ubytków w nich nie dostrzegam. Na Twoim miejscu długo bym się nie zastanawiała , no ale gwarancji tego co u Ciebie wyjdzie dać Ci nie mogę. Wiadomo, włos włosowi nierówny. Twoje mogą bardzo dobrze trzymać barwnik, a moje z kolei mogą słabo wszystko trzymać i dlatego mogę w tak krótkim czasie zmieniać te kolory. W każdym razie na rudzielca nałożyłabym jakiś fryzjerski rozjaśniacz. Koniecznie ten, który ma największą skalę rozjaśniania tak aby na słabszej wodzie też coś rozjaśniał. Ja tak zrobiłam, wzięłam rozjaśniacz ze skalą 7 i użyłam słabszej wody.

---------- Dopisano o 10:19 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

Cytat:
Napisane przez konewka i kwiat Pokaż wiadomość
mi nabardziej podobasz sie w platynie i brazie,sliczna dziewczyna z Ciebie!!!!!

ja mam pytanie w jaki sposob doszlas z czarnego do brazu??jakich kosmetykow uzywalas??taz mam czarne wloski i chce brazowe miec takie jak towje i nie wiem jak to uzyskac
W moim przypadku, jak pisałam wyżej na czarne nałozyłam ten leo ognista czerwień (gdyż chiałam mieć ogniste włosiska) , a jak już tej czerwieni miałam dość to zamalowałam brązem i tak się ten brąz ostał , tylko wiadomo -potem na chłodny brąz nie ma co liczyć.
__________________
......................... ."^_^"................... ..............
....-->.....Yoi mono-ni yasui mono nashi....<--........
..............Kyuyu-ni masaru kagami nasi.................
........Ayamatte aratamaru-ni habakaru nakare........
..........Koromo bakari-de osho-wa dekinu...............
ginger86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując