Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Poszukiwany: miękki-subtelny-orient, proszę o pomoc znawczynie perfum i nie tylko
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-07-25, 20:42   #51
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 788
Dot.: Poszukiwany: miękki-subtelny-orient, proszę o pomoc znawczynie perfum i nie tylko

Toccato, niedawno wróciłam z wyprawy do „Marusi”. Niestety nie mieli w ofercie Watch Miccallefa, więc nic nie mogę o nim powiedzieć, ale myślę, że sprowadzę sobie próbkę z Quality. Mam nadzieję,że nie będzie na mnie pachniał jak słodziak. Za to Gaiac, piękny, bardzo zmysłowy, wręcz erotyczny zapach dla mężczyzny, nie wiem czy ja odważyłabym się go nosić, nie miałam już wolnego centymetra, żeby wypróbować go na mojej skórze. Wyczułam w nim chyba głównie aromaty drzewno- kadzidlane, ( ale nie jestem specjalistką, nie mam takiego nosa jak Ty i inne znawczynie nut zapachowych, więc mogę się mylić). To było jakieś egzotyczne drzewo, którego nie znam.
Mojej mamie bardzo przypadły do gustu perfumy Hiver i Night Aoud M. Miccallefa. Stwierdziła, że zwłaszcza ten pierwszy wydał je się bardzo ciepły i elegancki.
Sprawdziłam także zapach, który poleciła mi Demonik, a mianowicie Petite Cheri Annick Goutal. Zapach i owszem bardzo przyjemny, milusi, gruszkowo-trawiasty i coś jeszcze tam było, ale mój nos zaczął powoli odmawiać mi posłuszeństwa po tak wielu testach. Niewątpliwie może się podobać, mnie wydał się bardzo bezpiecznym zapachem. Muszę się jednak przyznać,że mnie nie zachwycił, za mało mi było w nim nut orientalnych. Grand Amour to nie moja bajka.
Mojemu mężczyźnie, którego obsługiwała inna Pani, spodobał się Essential A. Schlessera i Esencia de Duende J.Del Pozo, ja jednak już nic nie czułam, więc nie mogę się wypowiadać.
Jutro wyślę e-mail do Quality z prośbą o przysłanie mi kilku próbek. Dzięki waszym radom Wizażanki, wybrałam już, które perfumy chcę przetestować. Z pewnością na pierwszym miejscu będzie Malabach i Le Parfum. Z Quality sprowadzę głównie próbki ”niszowców”, pozostałe sprawdzę w perfumeriach toruńskich. Mam wielką nadzieję, że otrzymam książeczkę zapachową Lutensów, jestem ich baaaardzo ciekawa( zwłaszcza po Twoich opisach Toccato).
Bardzo się cieszę, że mój apel o pomoc spotkał się z takim odzewem na tym forum. Dziękuje Wam wszystkim bardzo gorąco. Kijanka

Doridee, otrzymałam dziś Twoją przesyłkę. Wysłałam Ci wiadomość na PW. Dzięki serdeczne za Mira Bai .

Edytowane przez 2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f
Czas edycji: 2006-07-25 o 22:01
2fc115705b804dd24ceafb6c62ae2b078a3b7407_5febc32a8749f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując