Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak dbacie o włosy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-06-16, 12:14   #21
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: jak dbacie o włosy?

Cytat:
Napisane przez czarna.noc
Smoczyco, a jak dzialaja te odzywki z serii Loreal Shine Brown? czy naprawde nadaja taki blask, jak obiecuja? Bo ja bym kupila te odzywke ale odcien chlodny i zastanawiam się, czy faktycznie ma szanse nadac popielaty (chociaz troche) odcien?
Wiesz, ja mam ciepły odcien włosów i tej do zimnego brązu nie używałam. Ja mam już kolejne tuby, zawsze sobie mówię że już więcej nie kupię - trochę mnie ta odżywka drażni, bo moim zdaniem za słabo nawilża - ale wracam do niej, bo świetnie podbija mi kolor włosów - zarówno tych naturalnych, jak i teraz farbowanych. Używam mieszanki z odcienia miedzianego i ciepłego brązu i nadaje ładne refelksy. Mam ciepły balejaż w odcieniu miedzi, moje naturalne jasnobrązowe włosy mają lekką domieszkę rudości - ale te kolory najszybciej blakną, a naturalny mi się wydaje jakiś taki nijaki/myszowaty. Non stop szukam kosmetyków, które mają pigmenty i zatrzymają kolor na dłużej/rozświetlą czuprynę. Shine Brown nie regeneruje ale jesli chodzi o podkreślanie/przedłużanie koloru - jest super

Znajoma z innego forum wspominała że używa tej do chłodnego brązu właśnie po to by wychlodzić swój kolor włosów i pozbyć się ciepłych refleksów
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując