Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-25, 09:03   #785
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Najlepsze "bazy" pod minerały i dlaczego- ulubione kremy, sera, filtry itp.

Cytat:
Napisane przez Pampelina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie wizażanki
Od około niecałych 2 mies. używam podkladu mineralnego EDM. Zaczyna się wiosna, sloneczko, wiadomo o co chodzi. Właśnie dowiedzialam się od dermatolga, że te moje krosteczki ( na środku czoła, około nosa i na brodzie) to lekka postac trądziku różowatego ( ma go mój tata, siostra tez ma rumień). I w związku z tym:

1. proszę o radę jakie filtry na dzień powinnam stosowac pod minerały ( jakich firm kremy polecacie- do tego żeby były łagodne dla cery wrażliwej, alergicznej, atopowej )?

2. jak nakładac filtr ( sam, czy po nałożeniu najpierw kremu nawilżającego)?

3. jakie kremy do cery naczynkowej pod minerały pasują ( oczywiście też dla cery wrażliwej, alergicznej , atopowej)?

Będę bardzo wdzięczna za rady, bo jak widac mam wszystkie problemy skórne jakie można miec ( skóra sklonna do podraznien, naczynkowa, z tendencją do krostek-lekki trądzik różowaty). jestem załamana ale wiem że metoda prób i błędów musze dojśc do fajnego filtra na dzien i dobrego kremu na moje naczynka (łatwo rumieniącą sie buzię).

P.S. Używam hydrolatu aloesowego z Bu (fajnie odświeża i nawilża) i żelu aloesowego Forever na miejsca problematyczne. Bazowo krem Physiogel ( ale on chyba nie może byc uznany za filtr?)
Klik, klik i klik plus ileś innych wątków
Ewentualnie jeszcze tu klik

ps.Wyszukiwarka nie gryzie
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując