Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-11-12, 12:19   #293
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Ja minta używam dość sporo pod fair neutral-sandy fair i nic a nic nie przebija fajnie jest też zmieszać go z primerem jak mówią dziewczyny i super się taka mieszanka zachowuje
Susanno, ja posiadam pędzel Pixie Cosmetics i powiem szczerze,jedyna różnica to cena i krótki czas oczekiwania takze polecam zdecydowanie,sama mam zamiar nabyć jeszcze stojącego kabuki

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Właśnie dostałam paczuszkę ze wspólnego zamówienia z Cathy,której przy każdej okazji będę teraz dziękować , a w nim miedzy innymi cień Volcano Blossom i tak sobie go oglądam i podchodzę jak do jeża-kolor jest naprawdę ciekawy w opakowaniu i myśle ,że gdyby się edm bardziej postarał i przyłożył w jego skomponowaniu to wyszło by coś naprawdę interesującego, bo po roztarciu i ew. dodaniu mixing medium,duraline etc. tak jak pisała Cathy wychodzi błyszczące błotko które niekoniecznie chętnie umieściła bym na swym oku...
__________________
Alicja w krainie czarów.


Edytowane przez SugaMama1988
Czas edycji: 2009-11-12 o 12:20
SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora