Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mozaikowy-tym-razem-rozświetlający :D
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-27, 14:34   #16
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Mozaikowy-tym-razem-rozświetlający :D

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Dziekuje za fotki- to ja prosilam o zdjecie z ta mozaika
mam wrazenie ze slabo sie blyszczy-robilas zdjecia bez lampy w swietle dziennym tak?

Bo na powiece widze blysk na policzkach nie bardzo.
A powiedz czy mi by pasowala ta mozaika?(widzialas moje fotki)

Co takie oczka masz czerwone?
Zmeczona?
To kropelki do oczu i do lozka.

I kto to mowi
Ta ktora ma mase zadan jeszcze do zrobienia
Ale wkrotce znikam..
Dziękuję Juz nie pamietam jak robilam foty, jakieś z lampą też pewnie byly Pokazywalam na MM makijaż z ta mozaika na polikach, ona sie dosc ladnie blyszczy A oczy czerwone od ciaglego siedzenia przed kompem i od niewyspania
Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ojej jaka Ty radosna jestes na tych zdjeciachMakijaz pieknie podkresla kolor teczówekMam tą mozajeczkę wiec tym razem odetchnełam z ulgą ze jak mnie zachwyci to przynajmniej nie bedzie kusiło zeby kupic Musze spróbowac nalozyc ja na oczka bo jeszcze nie kombinowalam w ten sposob Inspirujace!
Dziękuję Wypróbuj na oczkach, sprawdza się
Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
wrrrrrrrr
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez agnieszka.m.j Pokaż wiadomość
Slicznie bardzo ladnie wygladasz, buzia jest rozswietlona, swieza, policzki jak zawsze swietnie podkreslone. Pieknie
Dziękuję
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując