Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejki eteryczne, czyli domowe laboratorium urody dla wybrednych - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-16, 18:37   #169
Zemin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 39
GG do Zemin
Dot.: Olejki eteryczne, czyli domowe laboratorium urody dla wybrednych :-)

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Też miałam watpliwości, ale Basia Kwiatkowska je skutecznie rozwiała, zatem nie przejmuję się.

Co do jakości olejków, nie daję się zwariować - to ma być dla mnie zabawa i przyjemność, a nie koniecznośc czytania chemicznych analiz każdego olejku.
Ferujesz konkretne twierdzenia odnośnie jakości olejków i publikujesz je w miejscu poniekąd publicznym więc w jakiś sposób bierzesz za to odpowiedzialność....wiec ja zapytalem na jakiej podstawie..ot wszystko

Nikt ni ekaże Ci czytać analiz chemicznych ale skoro ich nie mialas w ręce nie możesz sie wypowiadać o jakości olejku. Swoją drogą w tym naszym dziwnym kraju wszystko sprowadza siędo ceny...niestety. Szkoda , że firmy to wykorzystują i robią nas w bambuko i sprzedają tanio produkty niskiej jakości wpierając nam że są high quality albo nie daj Boże NATURALNE OLEJKI ZAPACHOWE- ja knp. firma Vera Nord co dla mnie jest zwykłym oszustwem i powinno być karane.
Powiedzmy sobie szczerze , jeśłi w całej europie czy w USA gdzie towarow sprzedaje sie o niebo koszt wyprodukowania olejku pomarańczowego oscyluje w granicach 4-7zł(w przeliczeniu za 10ml) a u nas sprzedawany jest za 3,5zl......pozostawiam bez komentarza.
Zemin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując