Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wymienię Kolorówka, Pielęgnacja, Minerały
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-26, 11:25   #11
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Przekupka: 93 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Kolorówka, Pielęgnacja, Minerały

[1=55ff8d5dbec04623312de1a 12d29170a421c357a_6190518 357ca6;13407556]witaj, może znajdziesz coś u mnie za Szczotka do masażu ciała ALM COSMETICS (nowa i nieużywana)?[/QUOTE]


U Ciebie na pewno w pierwszej kolejności przydałby mi się dezodorant do stóp Neutrogena, podoba mi się też błyszczyk Biotherm.

Nie wiem dokładnie, jaka jest wartość tej szczotki, bo dostałam ją w prezencie, ale wydaje mi się, że sam dezodorant to trochę mało...

---------- Dopisano o 11:57 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Cytat:
Napisane przez le illjah Pokaż wiadomość
również zgłaszam się po szczotkę do ciała może znajdziesz coś dla siebie w moim wątku, zapraszam
Przykro mi, nic u Ciebie nie wypatrzyłam...

---------- Dopisano o 11:59 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Gdor3 Pokaż wiadomość
§ Paski do francuskiego manicure (nowe) AVON
v Karmel brązujący do ciała Perfecta DAX COSMETISC (ok. 60%)
v Zmiękczający krem do stóp Foot Works AVON (80%)
v Maseczka Feng Shui z rzeńszeniem, lotosem i witaminą C firmy MINCER
o„Little Black Dress” AVON (ok. 55%)
“Dolce & Gabbana” D0LCE & GABBANA (80%)
o „Create” NIKE WOMAN (nowa, zafoliowana)
cos u mnie?
Przykro mi, nic u Ciebie nie znalazłam i z zasady nie szukam ubrań.
Gdybyś jednak założyła jakiś większy wątek kosmetyczny lub książkowy, to daj znać

---------- Dopisano o 12:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:59 ----------

Cytat:
Napisane przez fanusia92 Pokaż wiadomość
mnie, bo podoba mi się mnóstwo rzeczy!
Niestety, w ciuchach i kosmetykach nic, za to propozycja wymianki w Twoim wątku ksiażkowym.
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując