Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - tusz do rzęs Air Max Astor
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-01, 10:59   #54
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: tusz do rzęs Air Max Astor

MagJa- no nie zachęcam do zakupu, mimo iz czesto tu polecam produkty Astora, to ten wg mnie jest absolutnym niewypałem Szczoteczka jest bardzo twarda, naprawde z taką twardością szczoteczki jeszcze nigdy sie nie spotkałam Poza tym jest rzadka - zaluje, ze nie sprawdziłam jej wygladu w sklepie, bo bym juz po samym wygladzie szoteczki tego tuszu nie kupila - ja po prostu zobaczylam nowy tusz, a ze wlasnie bylam po zakup jakiegos nowego machinalnie jak zobaczylam Astora wrzucilam do koszyczka i na drugi dzien w domu przezylam rozczarowanie - z tym pogrubieniem u mnie to jest lipa - troche owszem nadaje kolorku czarnego, ale pogrubienie jest srednie, a podkręcenie hmm...sredniawe w ogole tusz jest jakis dzwiny, poniewaz jak po kilku godzinach zobaczylam moje pomalowane rzesy nim w lustrze to doznalam szoku - po prostu ten tusz jakby znikał jak poprawilam to nawet bylo ok, ale po jakims czasie znow zrobilo sie to samo...
Dlatego zakupilam tusz z Astora z Lycra i teraz tym sie maluje Tusz z Lycra jest dla mnie bardzo dobry, piekna gesta szczoteczka, ładne pogrubienie i podkręcenie. A ten nowy Air Max -
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując