Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C
Wątek: Kosmetyki M.A.C
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-03, 23:01   #4752
BlackLady
Raczkowanie
 
Avatar BlackLady
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 167
Dot.: Kosmetyki M.A.C

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
a ile kosztują solar bits? bo byłam w ferworze zakupów cieniowych i nie zapytałam się. Musisz porobić testy i powiedzieć co i jak... Może ja też się skusze Dla wielbicielek brązów (do których się zaliczam) te kolory są zachwycające!
Po przetestowaniu Solar Bits Impassioned stwierdzam, że jest cudownyNakłada i rozciera się bardzo dobrze, początkowo wydawało się że jest taki "gruboziarnisty"(nawe t któraś z dziewczyn porównywała go do pigmentu Kitschmas), ale nic bardziej mylnego, według mnie jest grubszy niż np. Gold czy Cooper, ale drobniejszy niż np. Mauvement czy Blue Brown. Tak więc "paprochy" na powiekach nie grożą Śliczny czekoladowy kolorek, bardzo ładnie wygląda w połączeniu z pigmentami Jardin Aires lub Your Ladyship ale "solo" też niczego sobie Dla wielbicielek brązów absolutny must have Nie żebym kogoś podpuszczała broń Boże...ale ja jestem bardzo zadowolona z tego zakupu A tak poza tym to pani MAC-owa powiedziała mi że Solar Bits świetnie się nadaje do podkreślenia kości policzkowych, ale to już zdecydowanie na jakieś bardziej szalone okazje
__________________
Kliknij prosze ->->->->->->

https://wizaz.pl/akcje/rossmann/ross...php?pid=452402

Dziekuje
BlackLady jest offline Zgłoś do moderatora