Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocie oczy, smoky / smokey eyes, makijaż przydymiony
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-19, 16:53   #47
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Kocie oczy, smoky eyes, makijaż przydymiony

Mnie też długo nie wychodzily "smoky eyes", wiecznie miałam wrazenie, że moje oko nie jest wyeksponowane ale stłamszone i nic nie widać tylko niewyraźną plamę. Ostatnio po wielu próbach i błedach pomału dochodzę do zadowalajacego mnie efektu. Moim zdaniem do wykonania tego makijażu potrzebne są

1) czarna lub inna ciemna kredka(khol),
2) dobry czarny lub inny ciemny cień (łatwo dajęcy się cieniować, a nie robiący placki),
3) jasny cień - do kontrastowania
4) pędzelek-gumeczka do rozcierania,
5) patyczek z watką- do korekty,
6) korektor- do wyrównania kolorytu i kontrastu
7) maskara
8) cierpliwość
9) last but not least - ODWAGA- mi zawsze wydawało sie, że wyglądam na "mocno umalowaną", z odległości 15 cm tak może się wydawać ale z dalszej odległości po prostu ma się kocie piękne oczy- ostatnio to zauważyłam

Można nie malować kreski na całej dolnej powiece - u mnie sprawdza się mocniejsze zaakcentowanie 1/3 długości od zewnętrznego kącika, max do połowy powieki resztę delikatnie tylko zaznaczam – wtedy oko nie jest aż takie ciężkie.

bardzo ułatwił mi zadanie filmik instruktażowy na stronie Chanel http://uma.chanel.com/product.php?chnprd=MAEMU170 – trzeba kliknąć „view video” . Kupiłam sobie tą paletkę i tak podpatrując filmik trenowałam te "przydymione oczy" i teraz nawet mi wychodzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oczy 1.JPG (5,8 KB, 1446 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy2.JPG (5,3 KB, 1141 załadowań)

Edytowane przez maniaa
Czas edycji: 2005-12-19 o 17:04 Powód: dołączyłam fotki
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując