Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kocie oczy, smoky / smokey eyes, makijaż przydymiony
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-26, 11:22   #60
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Kocie oczy, smoky eyes, makijaż przydymiony

Cytat:
Napisane przez juanita
a jak zrobic to cudo!!!o matko boskie!!!
Czarna miękka kredka (np. Perfect Shade Liner IsaDory) + czarny skrzący cień (np. ArtDeco pojedynczy). Można efekt pogłębić nanosząc skrzący beż pod łukiem brwiowym.


Cytat:
Napisane przez Elektroda
Ech... mam do Was pytanie..... czy kocie oczy pasuja do osob o malych oczach? Bo uzywa sie do zrobienia go ciemnych cieni i czarnej kradki a to jeszcze optycznie pomniejsza oko... Prosze o pomoc bo jesli zdecyduje sie na taki makijaz na Sylwka to nie chce wygladac jakbym miala guziczki zamiast oczu
Pasują, ale w wersji półpełnej i wykonane perłowymi cieniami. Matowe, czarne, nałożone na całą powiekę wyglądałyby bardzo mało atrakcyjnie


Cytat:
Napisane przez sadia
Anahstasia, moglabys poszukac w swoich zbiorach jakies zdjecia z kocimi oczami, ale zrobionymi w miare delikatnie (tak zeby pasowalo to do jasnej karnacji i zielonkawo-niebiesko-pomieszanych oczu), najlepiej zlotymi cieniami, ew. z elementami zielonego, turkusu lub brazu? z gory dziekuje
Droga Sadio! Przeglądnęłam część moich folderów, ale niestety nic dokładnie takiego nie znalazłam Wśród tych wcześniej wklejonych dwa są ze złotym akcentem i można je zestopniować na tyle, że będą delikatne.

Cytat:
Napisane przez MonikaPrzybylska
Polecam! i Ślicznie dziękuję Anie za wątek
Nie ma za co


Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Look 099.jpg (24,7 KB, 596 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 101.jpg (16,8 KB, 543 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 102.jpg (15,5 KB, 672 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Look 106.JPG (16,1 KB, 223 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ls43.jpg (13,3 KB, 348 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ładne oko.jpg (94,9 KB, 614 załadowań)

Edytowane przez Anahstasia
Czas edycji: 2006-11-01 o 20:48
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując