Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmądrzałam - moje refleksje.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-02, 21:19   #32
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Zmądrzałam - moje refleksje.

Cytat:
Napisane przez Elsa...
Witam,
Wizaż czytam od dawna, ale piszę od bardzo niedawna (wczesniej straszny brak czasu...wiecie jak to jest..) Wątki o kwasach, filtrach i retinoidach są chyba najciekawsze bo tu nie ma "ściemy", ale aktualny stan wiedzy...i rzetelność.
Ja filtruje się już od dawna...choć pod wpływem wizażu teraz regularnie...ale też się tymi "tłuściochami" męczę....myślę jednak, że warto. To cudownie, że się tą wiedzą dzielicie!!!...bo pokutuje tyle głupoty na ten temat...
Z kwasów to Acne-Derm i ulubiona NeoStrata Bionic rewelacyjna na naczynka...a miałam z tym ogromny problem (nie tylko zaczerwienienie, ale widoczne żyłki na skrzydełkach nosa zwłaszcza...laser przynosił mierne rezultaty..) teraz praktycznie nic już nie widać...Bionic + filtry to jest dla mnie TO. Chciałabym jeszcze BHA spróbować ale z tym w Polsce trudno...bo zaskórniki to też moje utrapienie. Teraz mieszkam w Szwecji i jestem w szoku tu wszyscy "spaleni" chodzą w a "Apotek" tylko vichy i to max 30
Co ja pocznę jak mi się zapasy skończą
Może w Sztokholmie jest lepiej bo ja mieszkam w Linkoping.

Elso,
Zaintrygowałaś mnie tym czymś o nazwie NeoStrata Bionic (na hasło: rozszerzone naczynka baczniej nastawiam uszu i wytrzeszczam oczu;-) ).
Co to? Gdzie można to dostać? Ile to kosztuje?
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując