Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmądrzałam - moje refleksje.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-03, 09:49   #36
green_tea
Raczkowanie
 
Avatar green_tea
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 489
Dot.: Zmądrzałam - moje refleksje.

Cytat:
Napisane przez Elsa...
Tak jak napisała Contax NeoStratę można nabyć na allegro albo w bio-medzie...czasem też w jakiejś aptece się pojawi.
Mnie dermatolog poleciła kwas lactobionowy (chyba tak to sie pisze)...i nie zawiodłam się. To nie są tanie produkty (serum, krem,lotion), ale bardzo wydajne. Mnie starcza opakowanie na około rok. Nie są też przyjemne w stosowaniu (zapach, konsystencja,z wchłanianiem różnie też bywa)...może dlatego nie są popularne...bo jeśli chodzi o efekt (przynajmniej w moim przypadku i znajomych) przeszedł oczekiwania.
Te kwasy nie podrażniły mnie choć mam bardzo wrażliwą skórę,po około czterech tygodniach widziałam zmiany. Jakieś dwa lata temu zamknęłam naczynka laserem a potem stosowałam (za radą dermatologa ) Bionic i nie mam już praktycznie problemu (choć to skrzydełka nosa a pokutuje opinia,że tam naczynek nie da się pozbyć) Wcześniej też zamykałam laserem i nie wiele mi to dawało. Inne kremy (a próbowałam sporo)nic przktycznie nie dawały łącznie z avene (diroseal-stosowany dłuuugo...coś tam zdziałał...ale mizerka w porównaniu do NS)...i teraz z przerwami tak sobie przy NS trwam.
A witamina c pod filtry też jest rzeczywiście świetna na naczynka...


Dziękuję Elso .

Zatem zaczynam zbierać na NeoStratę;-)
__________________
"To dziwne, ale o ile mądre kobiety interesują się mądrymi mężczyznami, o tyle mądrzy mężczyźni interesują się kobietami zupełnie innego rodzaju."
Natalie Portman
green_tea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując