Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zmądrzałam - moje refleksje.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-14, 19:01   #48
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Zmądrzałam - moje refleksje.

Cytat:
Napisane przez Elsa...
Ja zaczęłam swoją przygodę z NS od kremu Bionic 12PHA, ale stosowałam też serum i lotion.Warto poczytać o kwasach PHA p.Basia o nich też pisała w artykule o kwasach.
Ja mam skórę mieszaną, wrażliwą, strasznie się zanieczyszczającą i nadal naczynkową (choć prawie tego nie widać)...Krem ma konsystencję maści, śmierdzi, trudno się rozprowadza i wchłania, wałkuje i nie za dobrze nawilża...ale na naczynka działa cuda...dlatego te jego wady mnie nic a nic nie zrażają...chyba "pogrubia skórę" bo naczynka przestają być widoczne i znika zaczerwienienie...oczywiś cie też złuszcza ale delikatnie...
Lotion jest chyba najprzyjemniejszy w użyciu ale zawiera najmniej k.laktobionowego...więc wolę krem albo serum (chyba 10% k. laktobionowego)..serum ma te same wady co krem tylko inną konsystencję i może ciut lepiej się wchłania..wszystko jest baaardzo wydajne...
Ja teraz mam krem stosuje co drugi dzień na noc na zmianę z acne-dermem...z tym że Bionic tylko na "newralgiczne" miejsca...
Dermatolog poleciła mi też kurację tymi kwasami i jednoczesne stosowanie Diferinu (to było w zimie)bo zaskórniki mi doskwierają...dało to świetne efekty przy minimalnym podrażnienu (od Diferinu)...
Przy PHA trzeba się też osobno nawilżać ...
Ja z rezultatów stosowania NS jestem zachwycona...szkoda, że jest w Polsce tak mało popularna...
Mnie tez interesuja kwasy PHA, co prawda niedlugo siegne po swoj pierwszy AHA (+BHA) czyli Lysanel Lotion, ale skoro PHA tak swietnie dzialaja na naczynka... Poswiecilam watek temu wynalazkowi: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=137832

Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując