Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - krem normalizujący czy matujący
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-08-12, 09:33   #4
Alithia
Zadomowienie
 
Avatar Alithia
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 337
GG do Alithia Send a message via Skype™ to Alithia
Dot.: normalizujązy czy matujący

Używam obecnie toniku z AA Young. Dopiero zaczęłam opakowanie. Ale to za sprawą poprzedniego tonki , który uczulił mnie już po pierwszym użyciu(eveline -tonik specjalistyczny s.o.s.)... i teraz leczę swoje buziaczka delikatnymi preparatami W sumie to nie mam większych problemów z pryszcami i syfkami (chyba że w okolicach okresu), ale moją zmorąsą rozszerzoneprory na policzkach w oklicach nosa, nosie i partii czoła nad nosem..... i czasem jakas mała niespodzianka pojedyńcza i tyle... Kremy matujące najcześciej bardzo zapychają mi pory...a kremów stricto nawilżających jakoś bałam sie używać, bo bałam sie że przy mojej cerze objawi sie to wysypem niespodzianek.... jedynie co to krem Mineraly z Dax Cosmetics. A tak na codzień używam normalizującego z terapi witaminowej z soraya, ale etekótw poza nawilżeniem to nie zauważyłam .
A co do AA young to toniku używam pare dni, ale podoba mi się, to że delikatnie, ale dokładnie oczyszcza i zwężapory pomimo że nie ma w nim ani źdźbła alkoholu, i ładnie osusza i nie podrażnia pratii twarzy zwysypką po ostatniej przygodzie i z innym tonikiem....
Nie wiem tylko jak sperawdzają siękremy z AA Young.
__________________
Skąd wiesz jak smakuje jabłko, jeśli patrzysz tylko na drzewo.
Skąd wiesz jak smakuje miód, kiedy patrzysz tylko na pszczoły.
Nie oceniaj mnie....


Moje blogowanie:
http://okiemidlonmi.blogspot.com/




Alithia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując