Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pierwszy bloker i koszmarne wrazena
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2005-12-16, 12:27   #57
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: pierwszy bloker i koszmarne wrazena

Cytat:
Napisane przez mar_go
Piti równiez potwierdzam, to co napisała Smoczyca... Bioderma Lait na pewno różni się od Fluide (choć nie składem, hehe), a na pewno od próbek Fluide, bo pamiętam z Biochemii, że one tez się inaczej zachowywały niz pełnowymiarowy produkt. Ja miałam kilka próbek i rewelacja, z oszczędności kupiłam Lait zamiast i...... smalcowa tragedia - szczegóły w KWC. Musiałam lecieć po swoją ulubioną Bioderme tonującą i teraz je mieszam na zime - nie jest źle, choć najszczęśliwszą filtromaniaczką tez nei jestem .
Dla mnie tonująca 100 Biodermy była idealna, ale na lato... teraz trochę za ciemna, więc mieszam i "skrobię".

"-Skrob, skrob, bo zmarźnięte... -Przecież skrobię!" (Sorry za oftopic, tak mi się skojarzył cytacik)
Kurka, znowu wszystko nie tak; postanowiłam zbadać problem i uchodziłam nóżki swoje przenajpiękniejsze do samej przenajpiękniejszej pupci iwynalazłam w jednej aptece próbki fluidu 100 - co ja tam za sztuki wyprawiałam, zeby dotstać trzy tubeczki a'5 ml każda to tylko ja wiem... A tu skucha - bo piszecie że w próbkach co inne siedzi niż w dużych tubkach... Zwariować można, no!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując