Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-06, 15:45   #15
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Do Maniaczek Zadbanych Włosów:):):)

Co za dużo to nie zdrowo ale na raz..mysle ze stosowanie roznych specyfików , oczywiscie pod warunkiem ze sa odpowiednio dobrane do włosów, tylko działa na korzyść. Wdg. mnie jesli ktoś farbuje włosy, modeluje je suszy suszarka wrecz powinien cały rok o nie dbać. Tylko nalezy zwracac uwage na kosmetyki jakie wybieramy bo czasem niektorymi mozemy sobie tylko zaszkodzić.Jestem przeciwna wydłuzaniu czasu trzymania np maski na wlosach. Jesli na opakowaniu pisze aby trzymac ja 5 min to nalezy trzymac ja te 5 min, góra 2-3min dluzej a nie np godzine plus jeszcze folia i ręcznik. Dobry szampon + odzywka ( regenrujaca, nawilzająca, wygladzająca, wzmacniajaca itd w zaleznosci od włosów ) to podstawa jesli chodzi o dbałość o włosy. No i oczywiscie produkty do stylizacji włosów, zazwyczaj takie kosmetyki zawierają duzo alkoholu i innych niekoniecznie zdrowych dla włosów skladników dlatego to wlasnie z tym nalezy szczególnie uwazać.

A co do Maski Hydro welli jak dla mnie to narazie mój kwc wśród maseczek. Mam raczej przesuszone niz zniszczone włosy dlatego tez w moim przypadku ta maseczka sie sprawdza. Nawilza je ( to jej podstawowe zadanie ), przy dluzysz stosowaniu poprawia ich kondycje i jest szalenie wydajna oraz delikatna dla moim cienkich bardzo delikatnych włosków
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując