Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - To było najgorsze.. :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-04, 14:06   #1
miodzia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 157

To było najgorsze.. :(


Dziewczyny proszę was, naprawdę bardzo mocno..! Czuje się załamana wprost! Odkąt pamiętam, zawsze prostuje włosy! Praktycznie nigdy nie zmieniem fryzury.. Ostatnio moj chłopak, z którym chodze już hoho.. pare dobrych miesiecy, praktycznie jest juz rok powiedz mi tak.. Czy ty zawsze musisz tak samo układać wlosy? Mniee poprostu zazyło.. powiedział to takim tonem, ze az wziełam i sie popłakałam! Poszłam do domu ustałam przed lustrem i powiedziałam sobie.. oo niee!! Czas na zmiany! Postanowiłam zmienić, specjalnie dla niego i dla siebie fryzurę, figurę( z tego wzgledu ze wakacje sie zblizają) i ogolnie wszystko co sie da.. oczywiscie na lepsze! Więc prosze was.. doradzcie mi co ja mam zrobić ze swoimi włosami? otóż nie jestem fachowcem w dziedzinie fryzjerstwa! nie znam sie ani ciut ciut!
Co do mnie, mam twarz chyba bardziej prostokątną.. zreszto trudno mi to ustalic.. Moi największym problemem są.. odstające uszy, oraz bardzo przetłuszczające się włosy! ;l pewnie pare z nas poryka sie z takimi problemami! Zawsze sobie tłumacze.. zawsze ja, taka jedna na milion :l ehh...
Prosze was, doradzcie co kolwiek, kolor, układanie włosów, sylizacje.. co się da! Załączam swoje zdjęcia i proszę was! Pomócie mi, chce aby moj chłopak zobaczył.. ze jestem wyjątkowa! czasem juz napadają mnie mysli że mu sie znudziłam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 26.JPG (107,7 KB, 373 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 88.JPG (95,8 KB, 417 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PA310658.JPG (112,6 KB, 380 załadowań)
miodzia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując