Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-02-09, 19:35   #479
marea
Wtajemniczenie
 
Avatar marea
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Gdansk
Wiadomości: 2 458
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anitka7 Pokaż wiadomość
Marea wlasnie jak Ty to wszystko stosujesz?
Bo olejek pomaranczowy wiadomo do zmywania makijazu- a rano tez??
Zelu dodajesz do serum Lemon i do czegos jeszcze?? albo stosujesz sam zel? jesli tak to kiedy rano? bo rano to z serum z wit C
hydrolat jako tonik rano i wieczorem?
Serum lemon na noc? kiedy niema kremow z retinolidami
Bede wdzieczna jak mi rozjasnisz bo jeszcze mi sie do konca nie poukladalo
Dzieki
hehe no wlasnie ciezka sprawa...dlatego nie wszytsko da sie stosowac codziennie bo dnia brakuje

Olejek pod calym dniu to norma zeby zmyc makijaz filtry itp ...wlasnie testuje tak jak radzi Basia na forum rano przemywanie tylko hydrolatem i ograniczenie mycia woda do tylko 1 razu dziennie...ale jeszcze nie wiem czy na pewno mi to podpasuje..bo wole uczucie czystej buzi umytej woda zanim cokolwiek nowego naloze..pozatym olejek myjacy jest dosc nawilzajacy..dlatego mysle ze
bede myla i rano i wieczorem...rowniez jak wracam z pracy i jak robi sie ciemno czyli ok 18 znow zmywam olejkiem, tonizuje hydrlatem i wtedy nakladam zel hialuronowy solo celem nawilzenia albo jakis inny kremik
Wieczorem znow myje buzke i nakladam albo kwasy czy retinoidy albo zaczne od dzis olelek lemon zmieszany z zelem hialuronowym by byl mniej tlusty
Rano zmywam buzke lub tonizuje..i nakladam serum z wit c czasem mieszam je rowniez z zelem hialuronowym...bo ten zel ma naprawde wszechstronne dzialanie i mozliwosc uzytkowania...
Wiesz rowniez jezeli masz partie twarzy ktore masz bardziej podraznione i nakladasz kwasy na noc mozesz pod lub na posmarowac te partie twarzy tym zelem to zlagodzi sile ich dzialania odrobine
marea jest offline Zgłoś do moderatora