Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-05, 18:15   #826
annemon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Krosno Odrzańskie/od 8.04.2011 Gubin
Wiadomości: 1 532
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Mam dość szukania jasnego podkładu.Nie stać mnie na wyższą półkę,a tak do 50zł nie ma jasnego(Gosh jak dla mnie za ciemny,Lumene jasny odcień rzadko bywa) i w miarę lekkiego odcienia(biały ,a nie żółty ).

Pozostało mi krem,korektor i puder Ivory Constance Carroll.Nawet Creme Puff nie ma jasnego odcienia w sklepie(widziałam truly fair na allego,zna go ktoś )
Mam takie same obserwacje. Doszłam do wniosku, że muszę zacząć zbierać na coś z wyższej półki. Z wielu recenzji wynika, że podkłady z wyższej półki wystarczają na długo, pół roku lub dłużej, więc to jest pewne pocieszenie.
Co do Truly Fair, jest to wyraźnie różowy odcień. Jest pewnie jednym z najjaśniejszych odcieni Creme Puff, ale jak dla mnie jest zbyt różowy. Męczyłam go prawie 3 lata, używając głównie na czoło, aż wymęczyłam. Miałam też (i nadal mam) Translucent 5, ale ten z kolei jest dla mnie jak puder brązujący. Też męczę go już długo, chyba ponad 2 lata, ale jakoś zużyję do końca. Też zauważyłam, że Creme Puff nie ma wystarczająco jasnych odcieni dla naprawdę bladych.
annemon jest offline Zgłoś do moderatora