Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Trądzik zaskórnikowy. WĄTEK ZBIORCZY.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-31, 07:55   #1362
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Wągry, zaskórniki - wszystko na ten temat /wątek zbiorczy/

Cytat:
Napisane przez zioła Pokaż wiadomość
Mhm Czytałam ten wątek, ale na początku chciałam stosować tylko effaklar na noc i filtr na dzień,bo finansowo się zrujnuję...
Chociaż teraz, jak mi napisałaś...to zastanawiam się, czy nie zacisnąć pasa żeby sobie krzywdy nie zrobić



Dziewczyny, nie wiem gdzie się poskarżyć...więc zrobię to tutaj
Dzisiaj zrobiłam kolejny obchód po aptekach i dodatkowo byłam chyba w 2 Superpharm w celu zdobycia próbek filtrów.
Nigdzie tych próbek nie dostałam, w dodatku w dwóch przypadkach panie przekonywały mnie,że filtry stosuje się tylko latem, a przy effaklarze w ogóle filtr jest niepotrzebny
Ja nie wiem...może jakieś obowiązkowe szkolenia Panie powinny mieć
Pozostaje mi więc uczyć się na błędach i kupować całe opakowania filtrów
zioła znam ten ból,a racze wszystkie bóle ktore opisałaś...z próbkami to trzeba mieć szczęście żeby dostać jakąś na wypróbowanie.filtry to droga rzecz i tak sobie szukać swojego jedynego to problem, ja chyba znalazłam moj jedyny, ale myslę że tak naprawdę wypowiem się jak będę go stosować ok 2 miesięcy, bo chyba mnie nie zapycha..ale wolępoczekać żeby to zatwierdzić..myslęże rozsądnym wyjściem jest pomoc wizazanek, te co maja próbkę danego fitra mogyby się podzielic, przesłać zwykłym listem chociazby, to przeciez niecałe 2 zł kosztuje...
Ja od siebie powiem tyle, że stosowałam effaclar k z filtrm przez 1,5 miesiąca, potem się zraziałam do filtrów i kolejne 3 miesiące były bez filtra..co łatwo mozna zauważyć to to, że gdy powastał nowy "syfek" i zszedł to pozostawał na długo ślad,z filtrami, wszystko goi się bez śladu..(no prawie wszystko, mam jedne slad od wyciskaniatak żałuje,że tam grzebałam)
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując