Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-04-25, 07:41   #481
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Vivienna, jestem po serii 3 zabiegów w Estedermie, aleksandrytowym laserem. Usuwałam włoski z twarzy i z brzuszyska. Nigdzie nie jest powiedziane, że trzeba czekać 3 m-ce aż włoski wypadną - mi wypadają po tygodniu od "wypalania", a po ok 6 tygodniach jestem już gotowa do nastepnego zabiegu, tak zresztą sugeruje mi Pani z gabinetu - przychodzę kiedy widzę że jest co usuwać
Ja bym mimo wszystko wstrzymała się z robieniem laseru przed wakacjami - chyba że nie planujesz się opalać i za dnia zawsze będziesz siedziała, powiedzmy, w biurze. Ten zakaz opalania ma swoje praktyczne uzasadnienie - laser wychwytuje i niszczy "skoncentrowany barwnik" we wloskach; jesli skora wokol wloskow tez jest ciemna, latwo o poparzenia.
Lepiej zacznij po wakacjach i leć serią w zimowe chłody . Ja planuję za 2 tyg jeszcze iść, przed wakacjami, w tym celu jednak codziennie mam na twarzy filtry a słońce to mój wróg.
Pozdrawiam!
mintle jest offline Zgłoś do moderatora