Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BS dla Lemirki
Wątek: BS dla Lemirki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-01, 08:17   #23
Mloda
Zakorzenienie
 
Avatar Mloda
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Frankfurt am Main
Wiadomości: 6 541
Send a message via Skype™ to Mloda
Dot.: BS dla Lemirki

Cytat:
Napisane przez elly2 Pokaż wiadomość
Oczywiście to dla mnie żaden kłopot, coś próbowałam zrobić z tych zdjęć, które tu zamieściłaś...
Niestety cięzko szło, a w zasadzie to nic mi z tego nie wyszło...Koloru nie wydobyłam większego...bo chyba nie potrafię albo po prostu bardziej już się nie da...
Zdjęcia straciły bardzo na jakości bo kadrowałam te połączone ze sobą...no i nie były robione z oryginału więc też inaczej...

Jeśli chcesz czegoś więcej to pisz

Edit: dodaję jeszcze jedno zdjęcie
Dziekuje . To 2 wyszło jak na zywo.... super. Jeszcze raz dziekuje

Cytat:
Napisane przez ferguusson Pokaż wiadomość
Ewciaa sprtobuj w Picassie(darmowa) operowania zdjeciami.. mozesz przycinac, delikatnie zwiekszyc kontract by kolory byly jak na żywo. Jest bardzo prosta w obsludze. Ps oferuje tysiace mozliwosci, ale nawet nie chce zaczynac zabawy z nim...


Młoda... Jako Twoj manager przekazuje ze Brit sie doprasza Twojego powrotu jako glowna wizazystka.. ja rozumiem ze skrylas sie na wizazu, ale niestety.. znalazla Cie i tutaj Obawiam sie ze musisz znowu pokazywac swiatu swoje piekne makijaze, bo sama widzisz co sie z biedna Brit porobilo jak odeszlas... Nawet wlosy stracila ze zgryzoty...


Zartuuuje Kochana, bostwo. Jutro sama cwicze taki make up! uwielbiam Twoje make up'y i Twoj styl!!!
dziekuje . Hahaha wariatko nasz kochana, Ty jak juz cos napiszesz....

Ewcia ja własnie jak cokolwiek probuje przerabiac to na Picassie, ale mi to jeszcze tak ładnie jak Elly nie wychodzi, dopiero sie ucze... ale fakt program jest banalny, no i po polsku
__________________
Nie zgadzam sie na kopiowanie i rozpowszechnianie moich zdjęć!!!

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując