Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak przeciwdziałać utracie jędrności i gęstości skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-04, 18:51   #13
sana1drive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9
wiec tak kupilam filtry garnier ambre solaire ultra 5o + ale chyba nie dla mnie bo troche zatyka szukam avenki filtru ale widze tylko te z ochrona 15-20 a lepiej wziac okolo 50 serum z vitamina mam ale strasznych podskornych syfkow dostalam kupilam dzis krem avenki creme nutritive compensatrice

a co myslisz o serum zbody shop (ja jestem w angli wiec nie wszystko tam jest) a moje problemy zaczely sie niedawno od kiedy wyjechalam za granice ful stresu , placz, i szybko schudlam przez to i teraz mam pomyslalam ze jak szybko przytyje to moja buzka bedzie wygladac lepiej ... niestety bylam w bledzie i przytylam i nic moj owal tez jest gorszy jest mi ciezko podjac decyzje bo mam pare problemow z buzka i jak wylecze syfki i zaczne z serum lub filtrami to mi cos pozapycha i znow to samo moze moglybyscie mi pomoc jak co stosowac obecnie mam krem avenki i avene cleanance k i crem lancome pure focus no i ten filtry garnier w jakiej kolejnosci co stosowac itp bo nie wiem a nazbieralo sie tego troche ps. jak jest oczysczaniem buzki pierw zel + masarzyk twarzy potem tonik

w dodatku zauwazylam ze mam jeden wielki zwis bo np jak sie zchyle to naprawde baaardzo mi wszystko idzie na dol az sie przerazilam czy jest jakas mozliwosc podniesienia policzkow choc troche ktore niemilosiernie opadly i sa nawet moje poliki nierowne widac taka pomarszczona skore ps przepraszam ze nie dalam edycji przy pierwszym poscie ale dopiero teraz zobaczylam , ze cos takiego jest

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-09-04 o 20:16 Powód: POST POD POSTEM!!!!!
sana1drive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując