Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-05-27, 17:11   #139
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Mikrodermabrazja czy tradycyjne oczyszczanie u kosmetyczki?

Cytat:
Napisane przez sonka1986 Pokaż wiadomość
Ja również zdecydowałam się na zabieg, który miałam wykonany dwa dni temu. Spektakularnych różnic nie widzę jednak koloryt mojej skóry troszkę się poprawił, delikatnie zwęziły się pory, ale największą zmianę widzę na czole gdzie spłyciły się moje dwie bardzo głębokie zmarszczki mimiczne... Zaczerwienienie na twarzy miałam jedynie przez parę godzin więc generalnie nie wykluczyło mnie to z życia towarzyskiego Także generalnie jestem zadowolona i nie mogę doczekać się efektów po kolejnych zabiegach...
Jednak troszkę nurtuje mnie jedna rzecz. Otóż wiem, że nie należy zabiegu robić kiedy temperatura spada poniżej zera, bądź w czasie lata kiedy świeci mocne słońce... Dlatego zdecydowałam się na serię zabiegów teraz. Jednak po serii zabiegów należy je regularnie powtarzać dla podtrzymania efektu... A ja chcę się opalać kiedy nadejdzie lato, chcę skorzystać ze słońca którego tak mi brakuje (bo mieszkam w irlandii) i w końcu wyglądać zdrowo i nie straszyć moim bladym ciałem. Oczywiście w granicach rozsądku- wiem że nie należy przesadzać ze słońcem...
Dlatego jeśli będę te zabiegi powtarzać regularnie to nawet latem się załapię i wtedy nici z korzystania ze słońca... Czy ktoś mogłby mi powiedzieć czy załóżmy taka 3-4 miesięczna przerwa nie sprawi, że moja skóra wróci do swojego stanu sprzed zabiegów, albo pojawią się na niej przebarwienia... Nie chciałabym żeby cała praca i pieniądze poszły na marne...
Przebarwienia nie pojawia ci sie jesli bedziesz chronic skore. Oczywiscie po 3-4 miesiacach skora sie zanieczysci znowu jesli masz do tego sklonnosci. Mikrodermabrazja nie leczy ale oczyszcza, pomaga naskorkowi sie scierac. Z mojego doswiadczenia wynika, ze skora sie zanieczyszcza ale juz nie tak jak przed zabiegami. Oczywiscie w polaczeniu z odpowiednia pielegnacja
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując