Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Przebarwienia i rozjaśnianie skóry - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-06-27, 21:04   #87
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718
Dot.: Jakie kwasy na przebarwienia??

Dziekuje Sylwiani na "up" inaczej nigdy nie znalazlabym pytania do siebie

Angi74

Krem przepisala (kazala! kupic tylko Thiospot) Pani dermatolog (+filtry) pod koniec sierpnia zeszlego roku.
Szukalam go prawie w calej Warszawie. Mozna go kupic w co 10 aptece - ja znalazlam jedna apteke ktora sprowadzala mi ten krem co miesiac 1 tubke (mialam zuzywac 1 w miesiacu) przez 6m-c.
Cena kremu w aptece ok 70 zl.

Nie zatykal mi porow, nie powodowal pieczenia, zaczerwienienia ani nic podobnego, mialam wrazenie na poczatku ze wcale nie dziala, ale dzialal i to jak Opis dzialania opisalam na forum np.
http://www.wizaz.pl/forum/f13/mikrod...light=thiospot

Krem uzywalam tez troche pod oczy, na przemian z kojacym kremem pod oczy Avene. Efekt widac do teraz, skora pod oczami tam gdzie uzywalam kremu jest jasniejsza niz skora przy samym oku - wyglada jakbym bezposrednio pod oczamia pomalowala sie ciemniejsza brazowa kredka .

Dzialanie kremu po ok 6m-c mnie zaskoczylo, znikly wszystkie zmarszczki mimiczne- chociaz o leczeniu jakichkolwiek zmarszczek nie myslalam, skora pod oczami niesamowicie gladka i taka "prosta"
Brak "kurzych lapek" a na 100% je mialam kiedys, linie na czole malo widoczne. Rewelacyjnie rozjasnil wszystko na buzi.

Na lato przestalam go uzywac, ale wroce do niego profilaktycznie we wrzesniu

ps. przepisze Ci z opakowania sklad - ja sie na tym nie znam, ale moze Ci sie przyda. Przepisywania zajmie mi troche czasu, poniewaz literki mikroskopijne

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując