Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-19, 10:56   #4045
monika13
Raczkowanie
 
Avatar monika13
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 355
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne...

Cytat:
Napisane przez LauraS. Pokaż wiadomość
Monika zaczęłśymy kurację w podobnym czasie-ja 2giego września.
Ehh,masakra,żebym miała pewnosc,że to przejściowe,a potem z buzią wszystko ok,ale ja boję się,że ten syf na twarzy bedzię się ciągnął w nieskończoność odpadł mi duzy strup,a pod nim dalej bolesna duża gula jak siedziała tak siedzi..
Na razie próbuję nakładać na pryszcze coś zeby szybciejj znikały,goiły sie i nie sotosuje zadnych kremow nawilzajacych.Twarz myję płynem micelarnym biodermy i stuosuje wodę termalną la roche posay.Mam krem cicalfate ale boję się ze mnie pozapycha...jest taki tłusty,a teraz moja twarz to istne pobojowisko,rozszerzone pory i z każdego coś się wykluwa.Może powinnam zmienic pielęgnację.Czy lepiej nie samorwać niczym twarzy jesli nie przesuszyła się jeszcze?czy płyn micelarny do mycia twarzy jest wystrczający?-może lepiej jakiś tonik/żel?
Laura ! równoczesne stosowanie innych kosmetyków przeciwtrądzikowych jest ZABRONIONE !
przeczytaj dokładnie ulotkę. też na początku nie mogłam się przyzwyczaić że nie smaruję niczym innym syfów ale teraz jakoś mi przeszło. wciąż pojawiają się bolące, ropne zmiany ale da się przeżyć.

porozmawiaj z dermatologiem czy możesz używać innych kosmetyków przeciwtrądzikowych i nie martw się, nie jesteś sama
monika13 jest offline Zgłoś do moderatora