Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-02-27, 14:24   #10
amadax3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Września
Wiadomości: 34
Dot.: Kozieradka na wypadanie włosów. Ktoś stosował?

Cytat:
Napisane przez Aredhel125 Pokaż wiadomość
Ja sobie kupiłam paczke, ale boję się, że też mnie podrażni i włosy zaczną wypadać jeszcze bardziej. Chyba na początek zastosuję na zakola.
kozieradka sprawia, ze wlosy nie wypadaja ziola jedynie moga troszke wysuszyc.. dobra maska i tego efektu nie bedzie

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Ewuniaa16 Pokaż wiadomość
A ja jestem osoba, ktora przeklina stosowanie kozieradki.
Nie wiem dlaczego, nie jestem alergikiem, nie mam problemow ze skora glowy. Po tygodniu stosowania kozieradki moje wlosy zaczely wypadac gasciami.. nie przesadzam w tym momencie.. podczas mycia wypadalo mi maksymalnie 5-8 wlosow.. teraz? Okolo 150... Zalam sie sie psychicznie, odlozylam kozieradke i psozlam do dermatologa, wypadalo mi dziennie ponad 300 wlosow. Dermatolog zabronil mi wcierania kozieradki w skorre glowy, ktora tak ususzyla mi skore glowy, ze wlosy zaczely leciec... sypac sie wszedzi. Najgorsze jest to, ze nie wypadaly mi tylko wlosy... gdzies podzialy sie moje baby-hair, nie mam ich w ogole.
Gdyby kozieradka byla tak cudownym lekiem na wypadajace wlosy nie ksoztowalaby tylko 2 zl... Piszac o tym, piszmy tez o ewentualnych minusach, bo uzywajac jej dalej wylysialabym kompletnie.. Wiem, ze nie warto ufac takim bujdom. Zalezalo mi przede wszystkim na usztywnieniu wlosow i wzmocnieniu cebulek.. kozieradka zrobila cos zupelnie odwrotnego.

nie kazdemu pasuje, ale kazdy musi indywidualnie przetestowac.. i to nie musial byc jedyny czynnik, ktory sprawil, ze włosy bardziej wylatywaly
amadax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując